News

 • Serafin - Martynek po rajdzie Świdnickim

  PAWEŁ SERAFIN: - Pierwsze kilometry nowym dla mnie samochodem pokonaliśmy dopiero na odcinku testowym, więc praca samochodu, zawieszenia czy hamulców była dla mnie jedną wielka niewiadomą, ale okazało się, że jest lepiej niż myślałem.

 • Tomala - Martynek po Rajdzie Cieszyńska Barbórka 2013

  W minioną sobotę ( 16.11.2013 ) zakończył się sezon Rajdowego Pucharu Polski. Ostatnim rajdem była kultowa Cieszyńska Barbórka . Organizatorzy mogli się poszczycić bogatą listą zgłoszeń , liczącą 68 załóg , świetnymi odcinkami specjalnymi oraz medialnością gdyż start jak i meta zostały usytuowane na Cieszyńskim rynku.

 • Rajd Karkonoski 2012

  Sporego pecha podczas Rajdu Karkonoskiego miała załoga Tamala Rally Team. Pomimo bardzo dobrej jazdy i drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej nie udało się dopisać kolejnych punktów w tabeli Rajdowego Pucharu Polski. Wszystko przez... drzewo.

 • 10 edycja Rajdu Mazowieckiego

  10 edycja Rajdu Mazowieckiego, rozgrywająca się na bardzo szybkich odcinkach specjalnych zlokalizowanych w okolicy Kozienic, zakończyła się dla załogi Tomala/Martynek znakomitym wynikiem zarówno w klasyfikacji generalnej jak i klasie 5 co dało istotne punkty w obu klasyfikacjach Rajdowego Pucharu Polski.

Ostatnio dodane filmy

5 Rajd Ziemi Bocheńskiej 2017 - OS 5 - Damian Wawrzyczek / Mateusz Martynek - Citroen C2R2
Nowicki/Martynek - 2 RAJD WARMIŃSKIE SZUTRY

Dane kontaktowe:


Mateusz Martynek
Telefon: 694958566
E-mail: m.martynek@interia.pl